Dołącz do nas

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do elitarnego grona FM.MODELS, wypełnij formularz i dołącz wymagane zdjęcia.

  Imię i nazwisko*

  Data i miejsce urodzenia*

  Telefon*

  Płeć*

  Adres email*

  Adres zamieszkania*

  Staż treningowy*

  Rozmiar ubrania*

  Kolor włosów*

  Wzrost*

  Biust/klatka piersiowa*

  Talia*

  Biodra*

  Kolor oczu*

  Rozmiar buta*

  Link do profilu

  Państwo*

  Prosimy o załączenie AKTUALNYCH zdjęć:
  - twarzy
  - sylwetki (strój sportowy)
  - sylwetki (strój kąpielowy)
  Każde zdjęcie może mieć max 4 MB i musi być w formacie jpg lub png.

  Twarz*

  Sylwetka (strój sportowy)*

  Sylwetka (strój kąpielowy)*

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 23 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 z 1997 r. poz 883 z późn. zm.) przez Radar Events na potrzeby castingu do FM.MODELS.

  * ​Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RADAR EVENTS Radosław Rychlik przy ul. Omulewskiej 24/22, 04-128 z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszeniowego do FM Models (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów zgłoszeniowych.

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez RADAR EVENTS Radosław Rychlik przy ul. Omulewskiej 24/22, 04-128 z siedzibą w Warszawie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, poprzez wysłanie wiadomości e-mail o treści 'nie'. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: fm@fmmodels.eu (w temacie wpisując FM.MODELS).